Kochani obiecywałam Wam, że wrócę w ubiegły weekend, ale nie wróciłam. Dzielnie walczyliśmy, ale zmiany nie przebiegły gładko więc potrzebowaliśmy więcej czasu. Już spieszę z wyjaśnieniami.

Otóż nadszedł czas na zamknięcie tego bloga. Jest to niniejszym ostatni wpis, jaki pojawi się na http://paulinakolondra.pl/blog. Czemu? Bo czas już ku temu najwyższy. Nawet nie podejmę się liczenia ile lat towarzyszył mi obecny dizajn tego bloga i ile lat blogowałam pod tą domeną, ale wraz z wiosną zapragnęłam zmian i oto nadeszły. Jednak uprzedzając Wasze kolejne pytania nie zamierzam całkowicie wypisać się z blogosfery…jeszcze nie, choć nie ukrywam, że chodzi mi po głowie coraz częściej taka myśl i nie zarzekam się, że taki dzień nie nastanie.

Jednak póki co, z pomocą dwóch dobrych dusz, Grabarza, który wspomógł mnie grafiką i mojego męża, który wdrożył nowe dzieło w życie stworzyłam całkiem nowego bloga i nazwałam go Time For Dessert.
Skąd ta nazwa? Bo mam nadzieję, że blog ten stanie się Waszym dodatkiem do kawy i herbaty, Waszym niekalorycznym i nietuczącym deserem, miejscem przyjemności. Postaram się, żeby było Wam tam miło i wygodnie :)

Zatem oddaję Time For Dessert w Wasze ręce. Napiszcie mi co myslicie o nowej grafice, czy Wam się podoba, czy potrzebujecie jakiś innych udogodnień. Czekam na Wasze komentarze już na nowym blogu :)